Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Tester dálkových ovladačů

Firma mtaplus s.r.o. zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení má v nabídce také produkty usnadňující práci mechaniků ať už v dílnách nebo servisech. Jedním z nich je Tester dálkových ovladačů, kterým lze pohodlně zjistit, zda se jedná o závadu na vozidle nebo dálkovém ovladači. Také lze zjistit stav baterie v dálkovém ovladači, dle toho jak silný signál ovladač vysílá a mimo to zobrazí přesnou frekvenci signálu.

Tester podporuje frekvence 315, 433, 868 a 915 MHz. Pokud si mechanik není jist na jaké frekvenci má dálkový ovladač vysílat, jednoduše použije funkci Auto a tester frekvenci automaticky zachytí a zobrazí. Taktéž je podporován infračervený signál (IR).

 

 

 

 

Například chceme zjistit v jaké kondici je baterie v našem dálkovém ovladači vozidla a také na jaké frekvenci vysílá, zjistíme to velice jednoduše. Zapneme přístroj a poté stiskneme na dotykové obrazovce tlačítko AUTO s ikonkou lupy. Přiložíme dálkový ovladač k testeru a poté již stačí na dálkovém ovladači stisknout některé tlačítko (otevření, zavření nebo kufr). Na obrazovce přístroje se ihned objeví frekvence (v MHz) a síla signálu a to jak v číselné podobě (v dB) tak i v grafické podobě. Viz následující obrázek.

recenze motofocus.cz

Více informací o parametrech a vlastnostech naleznete přímo na stránkách produktu nebo můžete shlédnout videoukázku.

 


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží