Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborná školení

1. Autodiagnostika

2. Úpravy řídicích jednotek motorů a převodovek

3. Servisní zařízení

4. Klíčové služby

 

Více informací a registraci e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039. Pro registraci využijte formulář v pdf nebo txt.

 

ad 1) Školení autodiagnostiky

a) Autodiagnostika - školení je určeno začínajícím a mírně pokročílým uživatelům sériové diagnostiky osobních vozidel. Moto školení: Diagnostika je nástroj, který nám může pomoct odhalit závadu, ale samotná diagnostika závady odstranit neumí. Záleží jen na tom, kdo ji používá, jak umí pracovat s informacemi, které mu diagnostika přináší. Více informací zde.

b) VCDS - školení je zaměřeno na kompletní ovládání programu VCDS. Účastník bude podrobně obeznámen s veškerými funkcemi, které tento program nabízí a následně se speciálními funkcemi a postupy. Cílem je zvládnutí kompletního používání programu VCDS včetně přizpůsobení, základního nastavení, dlouhého kódování, servisních intervalů, aplikací, automatických funkcí a příručky VIS zaměřené na diagnostiku vozidel všech značek osobních a užitkových vozů VW Group. Školení se skládá z teoretické části a praktických ukázek. Uchazeč obdrží materiály použité na školení vč. ukázkových videí. Více informací zde.

c) Autodiagnostika individuální - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

 

ad 2) Školení úprav řídicích jednotek motorů a převodovek

a) Úpravy ECU a TCU - školení je zaměřené na problematiku v oblasti optimalizace výkonu (chiptuning), automatických převodovek, filtrů pevných částic DPF/FAP, GPF/OPF a systémů AdBlue/SCR, EGR/LAMBDA/O2/MAF, chybových hlášek (DTC), vrácení originálního softwaru, oprava softwaru po neodborném zásahu a další dle možností (špatné starty, klapky v sání, omezovač rychlosti, Launch Control, Readiness Calibration, Burbles, Popcorn, Start Stop, …) ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM, BOOT, BENCH a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, ... Více informací zde.

b) Úpravy ECU a TCU - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.


ad 3) Školení servisních zařízení

a) Servisní zařízení - školení je zaměřeno na problematiku od základních zásad bezpečného vyčtení obsahu IO, MCU (vč. kursu pájení), použití různých programátorů vč. adaptérů a ISP připojení, problematiku airbagů (reaktivace), immo (zjištění pin kódu, emulátorů, přízpůsobení transpondérů...), odometr, ecu, ... Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renemovaných firem - Univerzální programátory, UPA, Martech, Smok, Tachosoft, VagTacho, ... Více informací zde.

b) Servisní zařízení -nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.


ad 4) Školení klíčových služeb

Naše firma spolupracuje mimo jiné také s firmou Locksmith Service s.r.o., která pravidelně pořádá kurzy a semináře v oboru. Tyto kurzy jsou zaměřeny na oblasti destruktivního a nedestruktivního překonávání mechanických zábranných systémů, automobilů, trezorů, lockpickingu...

 

školení

 

Více informací a registraci e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.

Pro registraci využijte formulář v pdf nebo txt. Školení se řídí těmito obchodními podmínkami.


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží