Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Příručka VIS je nyní již také v on-line verzi

Známá elektronická autodiagnostická příručka vozidel koncernu Volkswagen, je nyní již v on-line verzi a bude dostupná na stánkách http://www.vis4vag.com. Jedná se o příručku, kterou znají především uživatelé diagnostiky VCDS (VAG-COM), protože je součástí instalačního balíčku MAX nebo PROFI.

 

 

Popis programu VIS

VIS (Vag Info System) je elektronická autodiagnostická příručka pro vozidla Volkswagen, Audi, Seat a Škoda. Pro většinu řídicích jednotek jsou v příručce zpracovány návody pro kódování, přizpůsobení, základní nastavení a nastavení konfigurací. U motorových jednotek jsou popsány také kontrolní postupy, například kontrola snímače hmotnosti nasávaného vzduchu, snímačů pedálů, kontrola snímačů teplot a např. i detailní postup regenerace filtru pevných částic, či servis elektro-mechanické parkovací brzdy. Uživatel se tak snadno dozví např. správné otestování plnícího tlaku, nastavení servisních intervalů nebo přizpůsobení klíčků k zapalování. Systém nabízí přehledně uživateli na výběr značku vozu, model, řídící jednotku a konečně požadovanou diagnostickou operaci.

 

Elektronická licence VIS

VIS je poskytován elektronickou formou. Při koupi licence programu dostane zákazník licenční list, na kterém nalezne přihlašovací údaje do svého uživatelského účtu. Pokud zákazník využívá balíček VCDS ve verzi MAX nebo PROFI, jedná se o stejné přihlašovací údaje. Totéž platí i pro zákazníky, kteří si tuto příručku, resp. balíček VCDS zakoupili v minulosti.

 

Výhody

• Česká, anglická, německá, polská a ruská mutace

• Přístup do VIS on-line systému odkudkoliv na celém světě

• Není nutná žádná instalace a aktivace programu v PC

• Zákazník používá vždy nejaktuálnější verzi

 

Náhled jednoho z příkladu nastavení posilovače řízení u Fabie III po havárii, na který se hodně dotazují uživatele programu VCDS (VAG-COM) a netuší, že návod najdou v příručce VIS.

 

Článek zpracovala firma mtaplus s.r.o. ve spolupráci s firmou AutoComSoft s.r.o., která firmu komplexně zastupuje s médii.

 

recenze motofocus.cz

 

Odkaz na produkt: Příručka VIS


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží