Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Oprava displejů

Firma mtaplus s.r.o. zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení má v nabídce také mimo jiné i náhradní displeje pro koncernová vozidla VW. Mnoho majitelů těchto vozidel se dřív nebo později setkávají s problémem vadného displeje, který stářím nebo nepříznivými klimatickými podmínkami přestává korektně zobrazovat údaje na displeji.

 

 

Problém se nejčastěji projevuje snížením jasu, vynecháním části nebo celých písmen tzv. rozsypaný čaj, nebo dokonce roztečením displeje…Jakmile k takovému problému dojde, zjišťují majitelé těchto vozidel, že oprava v autorizovaném servise je dosti nákladná, a to nemluvě na čekací doby, klidně i několik týdnů.

 

Příklad problémového zobrazení disleje před a po opravě

 

Přitom oprava (výměna) špatného displeje může být rychlá (po domluvě i na počkání) a cenově dostupná. Firma mtaplus s.r.o. nejenže je schopna poradit s výběrem displeje z nabídky, ale také nabízí i službu opravy (výměny) displeje dle domluvy. To znamená, že se lze domluvit na konkrétním termínu osobní návštěvy a výměny na počkání, a to buď přímo s vozidlem, nebo jen s dílem přístrojové desky (budíky). Pokud zákazník nemá možnost osobní návštěvy, lze budíky zaslat také poštou nebo kurýrem, celková doby opravy se pak trochu prodlouží na přívětivé cca 3 pracovní dny. Krom výměny displejů zajišťuje firma také i jiné opravy budíků jako např. oprava ukazatele rychlosti, oprava ukazatele otáček nebo ukazatele paliva. V neposlední řadě je také možnost výměny celých displejů navigací a palubních desek pro různá vozidla, to vše dle domluvy s lidským přístupem…

 

recenze motofocus.cz

Odkaz na produkt: Displpleje, pásky


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží