Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Chcete se stát našim partnerem v této oblasti?

Staňte se i vy našim partnerem a získejte naši plnou podporu!

Partnerem se stává každý zákazník (právnická i fyzická osoba), který pravidelně odebírá produkty v e-shopu mtaplus a využívá služby mta4cars v dlouhodobém horizontu.

Hlavní a podstatnou výhodou poskytování VIP služeb spočívá i ve dnech pracovního volna a v časech denně od 8.00 - 20.00 hod. Vzájemná spolupráce vychází z partnerského vztahu mezí oběma stranami. Základní podmínkou je uložení jednoho telefonního čísla a e-mailu do naší databáze, které jsou vždy prioritně řešené a to i v krajních situacích, kdy se ostatní telefonní čísla odmítají.

Další výhodou partnera je okamžitá informovanost o novinkách a také v některých případech lze provést bezplatnu aktualizaci produktů, příp. úpravu, která je za normálních okolností zpoplatněna. Dále z důvodu zázemí sídla firmy v okresním městě můžeme garantovat odeslání zboží v den objednání, tj. doručení do 24hodin a to i v sobotu a neděli! V praxi to znamená možnost odeslat zboží i ve večerních hodinách s doručením následující den! Také nabízíme (na požádání) zapůjčení některých produktů na vyzkoušení (kdo Vám to jiný nabídne?!).

S touto jedinečnou výhodou a spojení s lidským a osobním přístupem se řadíme mezi špičku na trhu!

 

Přihlášení pro partnery zde.


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží