Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Chiptuning FLASHER v54

Flasher v54 EU pro práci s motorovými jednotkami.

Více detailů

Sleva!
10 000Kč

(12 100Kč s DPH)

14 520Kč (14 520Kč s DPH)

10379

9 ks skladem


Zařízení pro flashování vozidel s řídicími jednotkami EDC15, EDC16, EDC17 (vč. flashování jednotek s antituning ochranou) a Siemens (vč. PCR2.1). Zařízení umožňuje komunikaci pomocí OBD2 zásuvky (Kline, CAN, J1850, RS485...), BDM MPC5xx, BDM MC32xxx, JTAG, Tricore Boot Mode. Více info na dotaz.

Podpora

WinXP, WinVista, Win7, Win8, Win10, a to v 32 i 64bitové verzi.

Balení

  • BOX - flashovací jednotka
  • OBD2 redukce
  • 3x redukce BDM
  • redukce pro antituning ochranu
  • JTAG kabely
  • tištěný manuál v češtině (20. stran, vč. základních pokynů pro chipování)
  • CD s SW v češtině + veškerá dokumentace

 

POZNÁMKA! Nabízíme poradenství při koupi chiptuning zařízení i s ohledem na finanční možnosti zákazníka a podporu vozidel. Jsme nezávislí na jednom produktu oproti konkurenci, kteří Vám budou vnucovat svoje jedno zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti v dané problematice, proto nabízíme a doporučujeme absolvovat naše školení, které je přímo určené jak pro začínající (základní informace) a tak i pokročilé uživatele (praktické ukázky a zkušenosti všech zařízeních, které prodáváme). Na konci školení je prostor pro individuální konzultaci na základě získaných informací.

POZOR! Nabízíme k chipovacím produktům i odborné úpravy vyčtených dat - optimalizace výkonu (chiptuning), filtry pevných částic FAP/DPF, GPF/OPF a systémů Adblue/SCR, EGR/LAMBDA/O2/MAF, chybové hlášky (DTC) a další dle možností (špatné starty, klapky v sání, omez. rychlosti, Launch Control, Readiness Calibration, Burbles, Popcorn, Start Stop, …). vrácení originální software, příp. opravy software po neodborném zásahu. Krátká doba úpravy (cca 1h), individuální řešení, profesionální jednání a podpora. Více na mta4cars.cz.

ŠKOLENÍ! Nabízíme školení v tomto oboru, více info zde.

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží