Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Online WorkshopData Business

Elektronická licence programu HaynesPro WorkshopData (VIVID) v českém jazyce.

Více detailů


14 800Kč

(17 908Kč s DPH)

10253

Skladem u dodavatele


Elektronická roční licence online programu Haynes WorkshopData Business CZ. Program je určem pro studium technických údajů pro osobní a užitkové vozidla jak zážehové, tak i vznětové. Výhodou online systému je pravidelná aktualizace dat programu a přístup kdykoliv a z kteréhokoliv počítače, notebooku, tabletu či telefonu.

Zakoupením roční elektronické licence Business získáte přístup i technickým informacím pro osobní vozidla mnoha značek. Obsahem online programu jsou např.: schémata zapojení řídících jednotek, návody na výměny rozvodových řemenů, světelné chybové kódy, pravidelné servisní údržby, obsazení pojistkových skříní a relé boxů, generálky motorů, různé informace o ABS, klimatizacích, karoserích, technických výkresech ke komponentům atd.

HaynesPro Business WorkshopData

Elektrická schémata tzv. "Wiring Diagrams" - elektrická schémata různých systémů jako např. el. schéma zapojení audio, ovládání dveří, stahování oken, ABS, klimatizace a mnoha dalších.

Doby oprav (ceník normohodin) - tabulkové časy pro jednotlivé úkony na osobních vozidlech s možností kalkulace jednotlivých úkonů včetně konečné ceny za servis.

Identifikační informace - zde je možno vyhledat umístění různých kódů např. motoru, převodovek, karoserií.

Servisní manuály obsahující postupy při demontáži motorů a převodovek, výměny rozvodových řemenů včetně zpětné montáže.

Management motorů - elektrická schémata pro hledání pinů řídící jednotky s jednotlivými částmi elektronické regulace motoru.

Schémata zapojení pojistkových skříní a relé boxů usnadňující nalezení závady popř. výměny dané komponenty.

Vyhledávání managementu motoru - vyhledání pozice daného prvku, čímž se usnadňuje a urychluje případná lokalizace závady nebo testování komponent.

Nastavení servisních intervalů - návody pro manální nastavení servisních intervalů na přístrojové desce nebo sloupku řízení pod volantem.

Výkresová dokumentace různých konstručních skupin a podskupin a prvků včetně informací o dotahovacích monentech, montážích a demontážích.

Rozšířující moduly

Technické servisní buletiny (SmartFIX) - Databáze chybových kódů s souvisejícími případy poruch.

Ověřené opravy a tipy (SmartCASE) - tato funkce rozšiřuje pokrytí společnosti HaynesPro o technické údaje od OEM odborníků a odborníků v oboru. Pomocí tohoto modulu získá zákazník jedinečné informace a tipy při řešení neobvyklých problémů u kterých by jinak strávil mnohonásobně více času.

Oficiální odkazy

  • vstup pro HaynesPro WorkshopData Online
  • odkaz na výrobce

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží