Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Školení úpravy ECU (chiptuning)

Školení je zaměřené na problematiku v oblasti úprav softwaru řídicí jednotky motoru.

Více detailů


3 500Kč

(4 235Kč s DPH)

10284


Školení je zaměřené na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), vypnutí/zapnutí filtru pevných částic (DPF/FAP) a AdBlue/SCR, vypnutí/zapnutí EGR/LAMBDA/O2/MAF, vypnutí chybových hlášek (DTC), vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu, ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, .... Nově v tomto školení seznámíme práci s mobilním systémem měření výkonu Insoric Dyno-System.

Cílem školení je, aby účastník zvládnul bezpečné použití výrobků na úpravu ECU, které nabízíme. Dále i seznámení on-line systému mta4cars pro zpracování patřičných úprav a pro následující spolupráci, kterou komplexně zastřešujeme.

Upozornění: Školení není v žádném případě určené pro dělání úprav vyčtených souborů (chiptuningu, dpf off, egr off, ...) apod. v patřičných specializovaných programech. Tuto oblast zastřešuje on-line služba mta4cars.cz

 

Představení

Ukázka prezentace, kterou kompletní dostanete i v tištěné verzi.

 

Výstup školení

Dekret o absolvování daného školení (absolvent obdrží certifikát v tištěné formě k založení kvalifikace a zároveň certifikát v rámečku k upevnění na zeď).

 

Místo

Ostrava - Mariánské Hory, ulice Herbenova 928/6

 

školení chiptuning

 

Zajištěno

V ceně školení (vč. druhé osoby) je zahrnuto celodenní občerstvení (snídaně a oběd). Parkování vozidla v uzavřeném areálu.

 

Ubytování

Ubytování nabízíme ve dvou cenových variantách:

a) Hotel Paradise za nasmlouvané nižší ceny jednolůžkový pokoj 700,- Kč a dvojlůžkový pokoj 1.000,- Kč. Ubytování bez snídaně. Vzdálenost hotelu cca 100m. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u nás v areálu.

b) Zrekonstuovaný městský hotel Harmony Club za nasmlouvané nižší ceny jednolůžkový pokoj 1.100,- Kč a dvojlůžkový pokoj 1.600,- Kč. Snídaně je součástí ubytování. Vzdálenost hotelu cca 1km. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u hotelu nebo na přání u nás v areálu.

 

Více informací, termíny a registraci k tomuto školení naleznete zde.

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží