Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Chiptuning AUTOTUNER

Originální flasher AUTOTUNER.

Více detailů


68 500Kč

(82 885Kč s DPH)

10435

5 ks skladem


Originální flasher AUTOTUNER pro práci s motorovými jednotkami a převodovkami. Tento produkt NEMÁ žádné roční poplatky!!!

Ceník

Položka Cena (bez DPH)
AUTOTUNER slave
AKCE 68.500,- Kč / 2.700 EUR*, 72.500,- Kč / 2.900 EUR
AUTOTUNER master
122.500,- Kč / 4.900 EUR

* Akční cena platí jen pro registrace pod mastera mtaplus s.r.o.

POZNÁMKA! Nabízíme poradenství při koupi chiptuning zařízení i s ohledem na finanční možnosti zákazníka a podporu vozidel. Jsme nezávislí na jednom produktu oproti konkurenci, kteří Vám budou vnucovat svoje jedno zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti v dané problematice, proto nabízíme a doporučujeme absolvovat naše školení, které je přímo určené jak pro začínající (základní informace) a tak i pokročilé uživatele (praktické ukázky a zkušenosti všech zařízeních, které prodáváme). Na konci školení je prostor pro individuální konzultaci na základě získaných informací.

POZOR! Nabízíme k chipovacím produktům i odborné úpravy vyčtených dat - optimalizace výkonu (chiptuning), filtry pevných částic FAP/DPF, GPF/OPF a systémů Adblue/SCR, EGR/LAMBDA/O2/MAF, chybové hlášky (DTC) a další dle možností (špatné starty, klapky v sání, omez. rychlosti, Launch Control, Readiness Calibration, Burbles, Popcorn, Start Stop, …). vrácení originální software, příp. opravy software po neodborném zásahu. Krátká doba úpravy (cca 1h), individuální řešení, profesionální jednání a podpora. Více na mta4cars.cz.

ŠKOLENÍ! Nabízíme školení v tomto oboru, více info zde.

 

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží