Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Emulátor snímače hladiny paliva EM 032.1

Emulátor snímače hladiny paliva EM 032.1.

Více detailů

Sleva!
500Kč

(605Kč s DPH)

1 089Kč (1 089Kč s DPH)

10341

4 ks skladem


Emulátor signálu ukazatele paliva je určen pro vozidla nové generace (hlavně francouzská a americká) s alternativními pohony LPG/CNG. Emulátor vysílá signál správné hladiny benzínu v nádrži a tím eliminuje problém zastavení motoru při jízdě na plyn.

V dřívější generaci vozidel snímač hladiny paliva odrážel skutečný stav hladiny pohonný hmot v nádrži a ten se zobrazoval také na ukazateli paliva na přístrojové desce. V pozdější generaci vozidel ale přebírá tuto funkci částečně již palubní počítač, a proto ukazatel paliva zobrazuje na palubní desce pouze relativní hodnotu, která je vypočtena palubním počítačem na základě ujeté vzdálenosti a provozních podmínek vozidla.

Při jízdě na plyn je v nádrži stála hladina paliva, ale palubní počítač vychází z načtené hodnoty stavu nádrže při nastartování vozidla a poté již automaticky tuto hodnotu přepočítává. Zároveň tuto hodnotu (signál) zasílá ukazateli paliva na přístrojové desce.

Problém vzniká v okamžiku, kdy palubní počítač vypočítá, že v nádrži není dostatek paliva (benzínu) pro další provoz a zastaví motor…

Poznámka: Určeno pouze pro techniky se znalostí dané problematiky.

Parametry

  • Napájení 12V ± 25%
  • Provoní teplota -40 - 90°C
  • Odolnost IP66

Podporované vozidla

 

Základní funkce

  • Emulace signálu senzoru hladiny paliva

Obsah balení

  • Emulátor senzoru hladiny paliva
  • Tištěný manuál pro instalaci a nastavení v českém jazyce

Upozornění: V žádném případě neneseme odpovědnost za způsob použití emulátoru. Tento emulátor může být použit jen pro testovací účely a ověření správné funkce systému. V žádném případě jej nelze použít namísto nové jednotky.

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží