Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborné školení úpravy ECU

 

Úpravy ECU - cena 3.500 Kč (celodenní školení)

 

Termíny: 14.3.2020, 20.6.2020, 14.11.2020

(školení probíhá v sobotních termínech od 9.00 do 17.00 hodin)

 

Stručný popis

Školení je zaměřeno na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), filtru pevných částic (DPF/FAP) a AdBlue/SCR, EGR/LAMBDA/O2/MAF, chybových hlášek (DTC), omezovače rychlosti, Launch Control, vířivé klapky, vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu, ... Uchazeč se naučí základní postupy flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, .... V tomto školení seznámíme práci se systémem měření výkonu Insoric Dyno-System.

Cílem školení je, aby účastník zvládnul bezpečné použití výrobků na úpravu ECU, které nabízíme. Dále i seznámení on-line systému mta4cars pro zpracování patřičných úprav a pro následující spolupráci, kterou komplexně zastřešujeme.

Upozornění: Školení není v žádném případě určené pro dělání úprav vyčtených souborů (chiptuningu, dpf off, egr off, ...) apod. v patřičných specializovaných programech. Tuto oblast zastřešuje on-line služba mta4cars.cz

 

Představení

Ukázka prezentace, kterou kompletní dostanete i v tištěné verzi.

 

Výstup školení

Dekret o absolvování daného školení (absolvent obdrží certifikát v tištěné formě k založení kvalifikace a zároveň certifikát v rámečku k upevnění na zeď).

 

Místo

Ostrava - Mariánské Hory, ulice Herbenova 928/6

 

Odborné školení úpravy ECU - chiptuning

 

Zajištěno

V ceně školení je zahrnuto celodenní občerstvení (snídaně a oběd). Parkování vozidla v uzavřeném areálu.

 

Ubytování

Ubytování nabízíme ve dvou cenových variantách:

a) Hotel Paradise za nasmlouvané nižší ceny jednolůžkový pokoj od 700,- Kč a dvojlůžkový pokoj od 1.000,- Kč. Ubytování bez snídaně. Vzdálenost hotelu cca 100m. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u nás v areálu.

b) Zrekonstruovaný městský hotel Harmony Club za nasmlouvané nižší ceny jednolůžkový pokoj od 1.100,- Kč a dvojlůžkový pokoj od 1.600,- Kč. Snídaně je součástí ubytování. Vzdálenost hotelu cca 1km. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u hotelu nebo na přání u nás v areálu.

 

Více informací a registraci e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.

Pro registraci využijte formulář v pdf nebo txt. Školení se řídí těmito obchodními podmínkami.

 

Vrátit se na úvodní stránku o školení.


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží