Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborné školení úpravy ECU

 

Úpravy ECU - cena 3.900 Kč (celodenní školení)

 

Termíny: 9.12.2023 (obsazeno), 3.2.2024 a další termíny budou vypsané 1/2024 na celý rok

(školení probíhá v sobotních termínech od 9.00 do 17.00 hodin)

 

Stručný popis

Školení je zaměřené na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), filtry pevných částic DPF/FAP, GPF/OPF a systémů AdBlue/SCR, EGR/LAMBDA/O2/MAF, chybových hlášek (DTC), vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu a další dle možností (špatné starty, klapky v sání, omez. rychlosti, Launch Control, Readiness Calibration, Burbles, Popcorn, Start Stop, …) ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM, BOOT, BENCH a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, ... V tomto školení seznámíme práci se systémem měření výkonu Insoric Dyno-System.

Cílem školení je, aby účastník zvládnul bezpečné použití výrobků na úpravu ECU, které nabízíme. Dále i seznámení on-line systému mta4cars pro zpracování patřičných úprav a pro následující spolupráci, kterou komplexně zastřešujeme.

Upozornění: Školení není v žádném případě určené pro dělání úprav vyčtených souborů v problematice chiptuningu, zapínání a vypínání DPF/FAP, GPF/OPF, AdBlue/SCR, EGR, DTC, ... v patřičných specializovaných programech. Tuto oblast zastřešuje on-line služba mta4cars.cz

 

Představení

Ukázka prezentace, kterou kompletní dostanete i v tištěné verzi.

 

Výstup školení

Dekret o absolvování daného školení (absolvent obdrží certifikát v tištěné formě k založení kvalifikace a zároveň certifikát v rámečku k upevnění na zeď).

 

Místo

Ostrava - Mariánské Hory, ulice Herbenova 928/6

 

Odborné školení úpravy ECU - chiptuning

 

Zajištěno

V ceně školení je zahrnuto celodenní občerstvení (snídaně a oběd). Parkování vozidla v uzavřeném areálu.

 

Ubytování

Ubytování nabízíme ve dvou cenových variantách:

a) Hotel Paradise - jednolůžkový pokoj od 800,- Kč a dvojlůžkový pokoj od 1.600,- Kč. Ubytování bez snídaně. Vzdálenost hotelu cca 100m. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u nás v areálu.

b) Zrekonstruovaný městský hotel Harmony Club - jednolůžkový pokoj od 1.800,- Kč a dvojlůžkový pokoj od 2.200,- Kč. Snídaně je součástí ubytování. Vzdálenost hotelu cca 1km. Vozidlo lze bezpečně zaparkovat u hotelu nebo na přání u nás v areálu.

 

Více informací a registraci e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.

Pro registraci využijte formulář v pdf nebo txt. Školení se řídí těmito obchodními podmínkami.

 

Vrátit se na úvodní stránku o školení.


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží