Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborná školení

1. Autodiagnostika

  • - VCDS (VAG-COM)
  • - Autodiagnostika individuální

2. Úpravy řídicích jednotek motorů

  • - Úpravy ECU
  • - Úpravy ECU individuální

3. Servisní zařízení

  • - Servisni zařízení
  • - Servisní zařízení individuální

4. Školení klíčových služeb

  • - Otevírání dveří, manipulace, automobily, trezory a sejfy, klíčnictví...

 

Více informací a registrace +420 552 309 039.

 

ad 1) Školení autodiagnostiky

a) VCDS (VAG-COM) - školení je zaměřené na kompletní ovládání programu VCDS. Účastník bude podrobně obeznámen s veškerými funkcemi, které tento program nabízí a následně se speciálními funkcemi a postupy. Cílem je zvládnutí kompletního používání programu VCDS včetně dlouhého kódování, příručky VIS až k pohledu komplexní problematiky VW group. Školení se skládá z teoretické části a také praktických ukázek. Uchazeč obdrží kompletní materiály použitých na školení vč. ukázkových videí. Více informací zde.

b) DIAG individuální - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

 

ad 2) Školení úprav řídicích jednotek motorů

a) Úpravy ECU - školení je zaměřené na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), vypnutí/zapnutí filtru pevných částic (DPF/FAP) a AdBlue/SCR, vypnutí/zapnutí EGR/LAMBDA/O2/MAF, vypnutí chybových hlášek (DTC), vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu, ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, .... Více informací zde.

b) Úpravy ECU - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.


ad 3) Servisní zařízení

a) Servisní zařízení - školení bude zaměřené na problematiku od základních zásad bezpečného vyčtení obsahu IO, MCU (vč. kursu pájení), použití různých programátorů vč. adaptérů a ISP připojení, problematiku airbagů (reaktivace), immo (zjištění pin kódu, emulátorů, přízpůsobení transpondérů...), odometr, ecu, ... Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renemovaných firem - Univerzální programátory, UPA, Martech, Smok, Tachosoft, VagTacho, ... Více informací zde.

b) Servisní zařízení -nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.


ad 4) Školení klíčových služeb

Naše firma spolupracuje mimo jiné také s firmou Locksmith Service s.r.o., která pravidelně pořádá kurzy a semináře v oboru. Tyto kurzy jsou zaměřeny na oblasti destruktivního a nedestruktivního překonávání mechanických zábranných systémů, automobilů, trezorů, lockpickingu...

 

školení

 

Proč zvolit naši firmu?

Koupě jakýchkoliv produktů v dnešní přesycené době není vůbec problém. Produkty lze koupit také v různých cenových relacích. Věřte nebo ne, ale rozdíl není pouze v ceně. Převážná většina zákazníků si neuvědomuje, že pokud se někdo může podepsat za produkt a dát na něj záruku, vytvořit návody, nabídnout školení, kompletní servis a stát si za produtky tak, že se k zákazníkovi nikdy neotočí zády, dobře ví proč nakupovat od nás. Nejsme závislí na jediném produktu, ale nabízíme dle našich zkušeností doporučené zařízení od různých výrobců!


Registrace e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.


DomůDomů

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží