Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborná školení

1. Autodiagnostika

  • - VCDS (VAG-COM)
  • - DIAG individuální

2. Úpravy řídicích jednotek motorů

  • - Chiptuning
  • - Chiptuning individuální

3. Servisní zařízení

  • - Airbag, immo, odometr, ecu
  • - Programátory a adaptéry, měřící přístroje, rádia, navigace
  • - Servisní zařízení individuální

 

Registrace e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 603 740 400.


ad 1) Školení autodiagnostiky

a) VCDS (VAG-COM) - školení je zaměřené na kompletní ovládání programu VCDS. Účastník bude podrobně obeznámen s veškerými funkcemi, které tento program nabízí a následně se speciálními funkcemi a postupy. Cílem je zvládnutí kompletního používání programu VCDS včetně dlouhého kódování, příručky VIS až k pohledu komplexní problematiky VW group. Školení se skládá z teoretické části a také praktických ukázek. Uchazeč obdrží kompletní materiály použitých na školení vč. ukázkových videí.

c) DIAG individuální - nabízíme individuální školení diagnostiky dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků. Určíte si obsah školení pro Vámi určenou skupinu posluchačů.

Více informací k tomuto školení naleznete zde.

 

ad 2) Školení úprav řídicích jednotek motorů

a) Chiptuning - školení je zaměřené na problematiku v oblasti chiptuningu, tj. včetně vypnutí filtru pevných částic, vypnutí EGR, ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, .... Cílem školení je, aby účastník zvládnul bezpečné použití výrobků na chiptuning co nabízíme a zvládnutí obslihy on-line systému mta4cars pro zpracování patřičných úprav pro následující spolupráci, kterou zastřešujeme.

b) Chiptuning individuální - nabízíme individuální školení úprav řídicích jednotek motorů dle požadavků zákazníků...

Více informací k tomuto školení naleznete zde.


ad 3) Servisní zařízení

a) Airbag, immo, odometr, ecu - školení bude zaměřené na problematiku airbagů (reaktivace), immo (zjištění pin kódu, emulátorů, přízpůsobení transpondérů...), odometr, ecu, ... Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renemovaných firem - Smok, VagCommander, CarLabImmo, Tachosoft, VagTacho, Vag Can Pro, Bypass, ...

b) Programátory a adaptéry, měřící přístroje, rádia, navigace - školení bude zaměřené na problematiku od základních zásad bezpečného vyčtení obsahu IO, MCU (vč. kursu pájení), použití různých programátorů vč. adaptérů a ISP připojení, měřících přístrojů (osciloskopy, měření signálů), ... Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renemovaných firem - Martech, UPA, Smok Jtag a 35080, XPROG, ...

Termín: jaro 2017 - vše bude upřesněno 1/2017. Předregistrováni zájemci mají přednost.

c) Servisní zařízení individuální - nabízíme individuální školení diagnostiky dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

 

školení

 

Proč zvolit naši firmu?

Koupě jakýchkoliv produktů v dnešní přesycené době není vůbec problém. Produkty lze koupit také v různých cenových relacích. Věřte nebo ne, ale rozdíl není pouze v ceně. Převážná většina zákazníků si neuvědomuje, že pokud se někdo může podepsat za produkt a dát na něj záruku, vytvořit návody, nabídnout školení, kompletní servis a stát si za produtky tak, že se k zákazníkovi nikdy neotočí zády, dobře ví proč nakupovat od nás. Nejsme závislí na jediném produktu, ale nabízíme dle našich zkušeností doporučené zařízení od různých výrobců!


DomůDomů

nové zboží

Veškeré nové zboží