Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Odborná školení

1. Autodiagnostika

  • - VCDS (VAG-COM)
  • - Autodiagnostika individuální

2. Úpravy řídicích jednotek motorů

  • - Úpravy ECU
  • - Úpravy ECU individuální

3. Servisní zařízení

  • - Servisni zařízení
  • - Servisní zařízení individuální

 

Registrace e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.


ad 1) Školení autodiagnostiky

a) VCDS (VAG-COM) - školení je zaměřené na kompletní ovládání programu VCDS. Účastník bude podrobně obeznámen s veškerými funkcemi, které tento program nabízí a následně se speciálními funkcemi a postupy. Cílem je zvládnutí kompletního používání programu VCDS včetně dlouhého kódování, příručky VIS až k pohledu komplexní problematiky VW group. Školení se skládá z teoretické části a také praktických ukázek. Uchazeč obdrží kompletní materiály použitých na školení vč. ukázkových videí.

b) DIAG individuální - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

Více informací  zde.

 

ad 2) Školení úprav řídicích jednotek motorů

a) Úpravy ECU - školení je zaměřené na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), vypnutí/zapnutí filtru pevných částic (DPF/FAP) a AdBlue/SCR, vypnutí/zapnutí EGR/LAMBDA/O2/MAF, vypnutí chybových hlášek (DTC), vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu, ... Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, ....

b) Úpravy ECU - nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

Více informací zde.


ad 3) Servisní zařízení

a) Servisní zařízení - školení bude zaměřené na problematiku od základních zásad bezpečného vyčtení obsahu IO, MCU (vč. kursu pájení), použití různých programátorů vč. adaptérů a ISP připojení, problematiku airbagů (reaktivace), immo (zjištění pin kódu, emulátorů, přizpůsobení transpondérů...), odometr, ecu, ... Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renomovaných firem - Univerzální programátory, UPA, Martech, UPA, Smok, Tachosoft, VagTacho, ...

b) Servisní zařízení -nabízíme individuální školení dle požadavků zákazníků. Určeno pro skupiny (firmy, státní složky, specialisty, ...), kterým se vytvoří školení přímo na míru dle Vašich požadavků.

Více informací zde.

 

školení

 

Proč zvolit naši firmu?

Koupě jakýchkoliv produktů v dnešní přesycené době není vůbec problém. Produkty lze koupit také v různých cenových relacích. Věřte nebo ne, ale rozdíl není pouze v ceně. Převážná většina zákazníků si neuvědomuje, že pokud se někdo může podepsat za produkt a dát na něj záruku, vytvořit návody, nabídnout školení, kompletní servis a stát si za produtky tak, že se k zákazníkovi nikdy neotočí zády, dobře ví proč nakupovat od nás. Nejsme závislí na jediném produktu, ale nabízíme dle našich zkušeností doporučené zařízení od různých výrobců!


Registrace e-mailem infomtapluscz nebo tel. +420 552 309 039.


DomůDomů

nové zboží

Veškeré nové zboží