Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Chiptuning FLASHER 2012

Zařízení umožňuje komunikaci pomocí OBD2 zásuvky a servisní konektory BDM.

Více detailů


5 000Kč

(6 050Kč s DPH)

10366

1 ks skladem


Zařízení pro flashování vozidel s řídicími jednotkami EDC15, EDC16, EDC17 vč. flashování jednotek s antituning ochranou. Zařízení umožňuje komunikaci pomocí OBD2 zásuvky (Kline, CAN, J1850, RS485...), BDM MPC5xx a Tricore Boot Mode. Více info na dotaz.

Podpora

WinXP, WinVista, Win7

Balení

  • BOX - flashovací jednotka
  • OBD2 redukce
  • 3x redukce BDM+ redukce CMD + vypínač ON/OFF ECU + napájecí svorky + ochrana proti přepólování
  • redukce pro antituning ochranu + veškeré součástky + banánky a piny
  • tištěný manuál v češtině (14. stran, vč. základních pokynů pro chipování)
  • CD s SW v češtině + veškerá dokumentace

 

POZNÁMKA! Nabízíme poradenství při koupi chiptuning zařízení i s ohledem na finanční možnosti zákazníka a podporu vozidel. Jsme nezávislí na jednom produktu oproti konkurenci, kteří Vám budou vnucovat svoje jedno zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti v dané problematice, proto nabízíme a doporučujeme absolvovat naše školení, které je přímo určené jak pro začínající (základní informace) a tak i pokročilé uživatele (praktické ukázky a zkušenosti všech zařízeních, které prodáváme). Na konci školení je prostor pro individuální konzultaci na základě získaných informací.

POZOR! Nabízíme k chipovacím produktům i odborné úpravy vyčtených dat (chiptuning, vypnutí filtru pevných částic, vířivích klapek, EGR, lambdy, O2, MAF, chybových kódů DTC, omezovače rychlosti, launch control, ...)! Doba úpravy 1hodiny, individuální řešení, profesionální jednání a podpora. Více na mta4cars.cz.

ŠKOLENÍ! Nabízíme školení v tomto oboru, více info zde.

nové zboží

Veškeré nové zboží