Kategorie e-shopu

Zasilání novinek

Chiptuning FLASHER 1260

EOBD2 Flasher V1260 - zařízení pro flashování EDC15, EDC16, ME7.x, ...

Více detailů


2 900Kč

(3 509Kč s DPH)

10363

Skladem u dodavatele


EOBD2 Flasher V1260 - zařízení pro flashování EDC15, EDC16, ME7.x, ...

Upozornění

Dávejte si pozor při koupi toho výrobku, objevují se na trhu i velice nestabilní výrobky (hlavně čína nebo domácí kutilové), tj. spojení a načítání auta na několikatý pokus a to nemluvím o zápisu, když to spadne... u nás máte jistotu kvality, každý výrobek testovaný na edc15, edc16, me7.x.

Funkčnost

WinXP, WinVista, Win7

Balení

  • OBD2 kabel s HW klíčem
  • tištěný manuál v češtině
  • CD s SW v češtině

Doporučejeme náš kvalitní (ne čínský) kabel! Kvalita, provedení a spolehlivost proti konkurenci je jedinečná!

 

POZNÁMKA! Nabízíme poradenství při koupi chiptuning zařízení i s ohledem na finanční možnosti zákazníka a podporu vozidel. Jsme nezávislí na jednom produktu oproti konkurenci, kteří Vám budou vnucovat svoje jedno zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti v dané problematice, proto nabízíme a doporučujeme absolvovat naše školení, které je přímo určené jak pro začínající (základní informace) a tak i pokročilé uživatele (praktické ukázky a zkušenosti všech zařízeních, které prodáváme). Na konci školení je prostor pro individuální konzultaci na základě získaných informací.

POZOR! Nabízíme k chipovacím produktům i odborné úpravy vyčtených dat (chiptuning, vypnutí filtru pevných částic, vířivích klapek, EGR, lambdy, O2, MAF, chybových kódů DTC, omezovače rychlosti, launch control, ...)! Doba úpravy 1hodiny, individuální řešení, profesionální jednání a podpora. Více na mta4cars.cz.

ŠKOLENÍ! Nabízíme školení v tomto oboru, více info zde.

KONTAKT

mtaplus s.r.o.   mapa

Herbenova 928/6
709 00 Ostrava

tel.: +420 552 309 039

e-mail: info@mtaplus.cz

nové zboží

Veškeré nové zboží